Program mentoringowy dla studentów MedBiz Innovations Program

20 marca rusza rekrutacja do programu mentoringowego dla studentów MedBiz Innovations Program.

Jest to program jednoczący studentów m.in. z uczelni medycznych, biznesowych i technicznych. Jego uczestnicy mają za zadanie opracować innowacyjny produkt, proces lub usługę, związaną z połączeniem medycyny, nowych technologii i biznesu.

Najlepsze zespoły otrzymają szansę rozwoju swoich projektów z pomocą czołowych polskich ekspertów z sektora MedTech. Współpraca z profesjonalistami jest szansą na dogłębne poznanie procesu tworzenia innowacji i wdrażania ich na rynek, a przede wszystkim znacznie zwiększa szanse na sukces w przyszłości.

Dopełnieniem programu mentoringowego jest MedBiz Innovations Academy – seria wywiadów z inspirującymi młodymi przedsiębiorcami w branży MedTech. Oprócz inspiracji, MedBiz Innovations Academy stanowi niepowtarzalne źródło wiedzy i informacji dla uczestników w szczególności dla zdolnych i ambitnych studentów, którzy nie boją się nowych wyzwań.

Program mentorski jest podzielony na kilka etapów. Na pierwszym z nich uczestnicy dobierani są w niewielkie zespoły, a ich zadaniem jest wymyślenie i opracowanie innowacyjnego pomysłu na produkt, proces lub usługę, która jest połączeniem nowoczesnych technologii, medycyny i biznesu.

Narodowy Instytut Leków jako partner strategiczny zachęca do uczestnictwa w tym projekcie.

Zgłoszenia:

http://www.medbizinnovations.pl/rejestracja

O programie:

https://www.medbizinnovations.pl/

http://www.nil.gov.pl/wp-content/uploads/2021/03/Infografika_Medbiz_Innovations.png